Ana Sayfa   |    Kurumsal   |    İletişim 
DEZ Lojistik    DEZ Lojistik    DEZ Lojistik    DEZ Lojistik    DEZ Lojistik    DEZ Logistics    DEZ Logistics    DEZ Logistics    DEZ Logistics    DEZ Logistics   

Diğer Hizmetlerimiz
Proje ve Açık Yük
Depolama ve Liman Hizmetleri
Transit Taşımacılık
Beni Arayın
Depolama ve Liman Hizmetleri


  • Taşıma öncesi Fizibilite/Yol Etüt Çalışmaları
  • Kıyı vinci ile gemiye yükleme ve gemiden tahliye çözümleri
  • Liman ve Depolama Hizmetleri
  • Sertifikalı Lashing (L/S/D) Hizmetleri

İstanbul Depo

2006 yılında yapımına başlanan 5000 m² kapalı alanlı depomuz 2007 yılında hizmete açılmıştır. Istanbul Sancaktepe?deki depomuzda tüm ürünlerimiz güvenle muhafaza edilip, zamanı geldiğinde istenilen noktaya sevk edilebilir veya teslim alınabilir. Özellikle Gebze limanlarına yakınlığından dolayı depomuzu maliyet avantajı yaratmak adına tercih edebilirsiniz.

Zonguldak Depo

2009 yılında faaliyete geçen Zonguldak liman sahası içindeki depomuz 2000 m² kapalı alana sahiptir. Açık ihracat yüklemelerimizi ve hammadde ithalatlarımızı Zonguldak depomuz ve liman ofisimizi kullanarak Zonguldak limanından yapabilirsiniz.

Lojistik

40 araçdan oluşan nakliye filomuz diğer grup şirketlerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta olup, talepleriniz olması halinde Yurtiçi tüm konteyner ve proje taşımalarınız için hizmet sunabiliriz. Filomuz; ürünleri zamanında ve en iyi koşulda teslim görevini yürütmekte, hemde ihraç mamüllerinin limanları sevki operasyonlarını sürdürmektedir.Tüm filomuz şoförleri sık sık eğitime tabi tutulmakta ve tüm araçlar uydu sistemi ile takip edilmektedirler.

 Tasarım & Uygulamalar: İstanbulNet